[KATALIST] Ezoterikus marxizmus
András Kardos
k.andris at gmail.com
2011. Már. 23., Sze, 18:08:39 CET
Már megint ez a "egyik *vagy* másik" hangulat... Melyik jobb, kié a zöldebb.
Szerintem az "*és*" sokkal jobb kötőszó lenne. Olvassuk csak újra a fenti
szöveget... Idézem: "*...beírtam a címet a **Google-ba..."* Szóval jó az a
honlap, a könyvtárosoktól, de ha nincs a Google, nem találta volna meg a
kedves kolléga.
Üdv,
K. A.
2011/3/23 László Pintér <alapinter at gmail.com>
> ... MOKKA nem ismeri a kötetet. A könyvjelzőkből elővettem a karlsruhei
> virtuális katalógust, amelyet nagyon szeretek használni, ajánlom annak, aki
> még nem ismeri ( http://www.ubka.uni-karlsruhe.de/kvk.html ) Itt jó pár
> találatot kaptam (talán éppen Izraelből a legtöbbet) de évszám egyiken sem
> volt. Ekkor beírtam a címet a Google-ba és mit ad Isten, ezt találom a
> válaszok között:
> http://www.naderlibrary.com/bookdeadelysisan.toc.htm Igaz, a kiadási év
> itt sem derül ki, de aki akarja, megnézheti a könyv mind a 30 tábláját.
> (Érdemes megnézni a "főlapot" is: http://www.naderlibrary.com/ )
> A kis történethez többféle kommentárt is lehetne írni. Én csak annyit írok:
> mégiscsak bízhatunk a könyvben és a könyvtárosban. Hiszen ahogyan mondani
> szokták, nélkülük az honlap (és ez a levél) sem jött volna létre. (Nem
> vitatom persze az informatikus szerepét sem, de mégiscsak a könyv és a
> könyvtáros volt előbb;)) Ámen.
> Üdv. Pintér L.
>
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20110323/f2c8c6f1/attachment.html>
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról