[KATALIST] Re: felolvasas, ertelmezes

Horváth Péter horvath_peter82 at citromail.hu
2007. Aug. 23., Cs, 11:07:51 CEST


             Nagyon nem szeretem, amikor egy téma kapcsán a pesszimizmuskap hangot a listán, de most Szabó G. Tibor levele alapján felötlött bennem a kérdés.
 
 Ha valóban gyakorlati szolgáltatás lenne a felolvasás (mert Márta néninek valóban szüksége van rá), akkor mit kezdhet a könyvtáros a "hülyeségből olvastatókkal"? Azt hiszem, semmi képpen nem lehet ezt a szolgáltatást megtagadni egy olvasótól sem, akkor sem, ha tudható, hogy nincs rászorulva. És amíg a hülyéskedő olvasóval foglalkozik a könyvtáros, addig Márta néni sorban áll?
 
 Pedig az ötlet tetszik.
 
 Bocsánat, hogy én lettem a vészmadár.
 
 Horváth Péter

_________________________________________
Éhes vagy? Internetes ételrendelés, egyszerűen, házhozszállítással! Pizzák, hamburgerek, saláták, stb.... Minden egy helyen! KLIKK IDE!
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070823/c42f6f99/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról