<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN"><html>  <head>  <META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=iso-8859-2">  <style>  </style>  </head>  <body style="background: #FFFFFF; font-family: arial; font-size: 10pt; margin: 0px; padding: 0px;"><DIV> Nagyon nem szeretem, amikor egy téma kapcsán a pesszimizmuskap hangot a listán, de most Szabó G. Tibor levele alapján felötlött bennem a kérdés.</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> Ha valóban gyakorlati szolgáltatás lenne a felolvasás (mert Márta néninek valóban szüksége van rá), akkor mit kezdhet a könyvtáros a "hülyeségből olvastatókkal"? Azt hiszem, semmi képpen nem lehet ezt a szolgáltatást megtagadni egy olvasótól sem, akkor sem, ha tudható, hogy nincs rászorulva. És amíg a hülyéskedő olvasóval foglalkozik a könyvtáros, addig Márta néni sorban áll?</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> Pedig az ötlet tetszik.</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> Bocsánat, hogy én lettem a vészmadár.</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> Horváth Péter</DIV></body></html>

<br>_________________________________________
<br>Éhes vagy? Internetes ételrendelés, egyszerűen, házhozszállítással! Pizzák, hamburgerek, saláták, stb.... Minden egy helyen!<a href="http://ad.adverticum.net/b/cl,1,2201,186298,206390/click.prm"> KLIKK IDE!</a>