[KATALIST] könyvelhagyó nap 2011
Buzai Csaba
csababuzai at gmail.com
2011. Már. 16., Sze, 15:48:36 CET
Kedves kollégák,
március 25-én ünnepli harmadik születésnapját a Veszíts el egy
könyvet!<http://veszitsel.konyvtar.hu/>Az évfordulót a hagyományoknak
megfelelően egy nagy könyvelhagyó nappal
szeretnénk emlékezetessé tenni, az eseményt a Facebookon is regisztráltuk,
ahol bárki jelezheti csatlakozási szándékát:
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=199918546693732
Ha ön is szimpatizál a játékkal, kérjük legyen résztvevője a könyvelhagyó
napnak, és veszítsen el egy könyvet március 25-én. Ha pedig könyvtárosként a
könyvelhagyásokon túl a helyi szervezésben is volna kedve segíteni, kérjük
jelentkezzen e-mailben.
Egyúttal szeretnénk kifejezni köszönetünket a budapesti Budai Nagy Antal
Gimnázium, a miskolci Fazola Henrik Általános Iskola, a szegedi Deák Ferenc
Gimnázium, a komlói Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola, a
székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, a kecskeméti
Közművelődési Szakmai Tanácsadó és Szolgáltató Intézet, a pécsi Széchenyi
István Gimnázium és Szakközépiskola és a zalaegerszegi BGF Pénzügyi és
Számviteli Kar könyvtárosainak, hogy segítenek a szervezésben, és helyi
szinten is népszerűsítik az eseményt,
illetve az EDGE2000 Kiadónak, valamint az Animus, a Partvonal, az Alexandra
és a Pagony kiadóknak a felajánlott könyvekért.
Üdvözlettel,
--
Buzai Csaba
Justh Zsigmond Városi Könyvtár
Orosháza
http://blog.justhvk.hu/
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20110316/d48e1c4d/attachment.html>
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról