Kedves kollégák,<br><br>március 25-én ünnepli harmadik születésnapját a <a href="http://veszitsel.konyvtar.hu/">Veszíts el egy könyvet!</a> Az évfordulót a hagyományoknak megfelelően egy nagy könyvelhagyó nappal szeretnénk emlékezetessé tenni, az eseményt a Facebookon is regisztráltuk, ahol bárki jelezheti csatlakozási szándékát: <a href="http://www.facebook.com/#%21/event.php?eid=199918546693732">http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=199918546693732</a><br>
<br>Ha ön is szimpatizál a játékkal, kérjük legyen résztvevője a könyvelhagyó napnak, és veszítsen el egy könyvet március 25-én. Ha pedig könyvtárosként a könyvelhagyásokon túl a helyi szervezésben is volna kedve segíteni, kérjük jelentkezzen e-mailben. <br>
<br>Egyúttal szeretnénk kifejezni köszönetünket a budapesti Budai Nagy Antal Gimnázium, a miskolci Fazola Henrik Általános Iskola, a szegedi Deák Ferenc Gimnázium, a komlói Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola, a székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, a kecskeméti Közművelődési Szakmai Tanácsadó és Szolgáltató Intézet, a pécsi Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola és a zalaegerszegi BGF Pénzügyi és Számviteli Kar könyvtárosainak, hogy segítenek a szervezésben, és helyi szinten is népszerűsítik az eseményt, <br>
<br>illetve az EDGE2000 Kiadónak, valamint az Animus, a Partvonal, az Alexandra és a Pagony kiadóknak a felajánlott könyvekért.<br><br><br>Üdvözlettel, <br><br>--<br>Buzai Csaba<br>Justh Zsigmond Városi Könyvtár<br>Orosháza<br>
<a href="http://blog.justhvk.hu/">http://blog.justhvk.hu/</a><br><br><br>