[KATALIST] nyilvanos-e az MKE-elnoksegi?
Péter Tóth Darvas
darvastoth at gmail.com
2007. Jún. 28., Cs, 08:57:29 CEST
Gábor pár program ott van a honlapon:
- Látogatás a Paprika és Pick Múzeumban, városnézéssel egybekötve
- Szeged - Ópusztaszer - Szeged (5.500 Ft) (kirándulás)
- Az Egyetem ásványgyűjteményének megtekintése, városnézéssel egybekötve
- Kérek jegyet a Molnár Dixieland július 12-i hangversenyére
üdv dtp
Mikulás Gábor <mikulasg at t-online.hu> írta, 2007.06.28.:
>
>
>
> Nem értem a HSD-blog legújabb bejegyzésének mögét: http://hsd.klog.hu/?p=87
>
>
>
> Az MKE társadalmi szervezet, amely a tagok érdekeit képviseli. Így elő sem
> fordulhat olyan, amiről a tag nem tudhat.
>
> Ha ilyen módon az MKE elnökségi ülése nyilvános, akkor az ott elhangzó
> bármiről szabadon lehet szólni.
>
>
>
> Engem pl. nagyon érdekelnek az MKE dolgai. Ugyanis tag vagyok. Ezen a jogon
> tájékoztatást is szeretnék kapni a megválasztott tisztségviselőktől és a
> tagdíjat beszedő szervezettől.
>
> S ha már itt tartunk; pl. a vándorgyűlés honlapján továbbra sem látom a
> részletes programot előadókkal, címekkel. Így tehát az egyesület
> zsákbamacskát árul: olyan rendezvényre hív résztvevőket, amelynek lényegi
> tartalmát nem árulja el.
>
>
>
> Közben azt is hallani, hogy ha nem lesznek elég ígéretesek a tagsági díjért
> és részvételi díj fejében felkínált előadások (elharapózó
> protokollszempontok vagy elavult témák, gyenge előadók), akkor lehet, hogy
> lesz alternatív szekció is. Szóval, kíváncsi és bizonytalan is az ember.
>
>
>
> És persze, örülne a korrekt, időbeni tájékoztatásnak. Ha nem itt, akkor a
> honlapon.
>
> Mikulás Gábor
> _______________________________________________
> Katalist mailing list
> Katalist at listserv.iif.hu
> http://listserv.niif.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/katalist
>
>
--
Darvas Tóth Péter
70-9401791
blog: http://www.darvastoth.hu
mail: darvastoth at gmail.com
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról