[KATALIST] nyilvanos-e az MKE-elnoksegi?
Mikulás Gábor
mikulasg at t-online.hu
2007. Jún. 28., Cs, 00:41:19 CEST
Nem értem a HSD-blog legújabb bejegyzésének mögét: http://hsd.klog.hu/?p=87
Az MKE társadalmi szervezet, amely a tagok érdekeit képviseli. Így elő sem
fordulhat olyan, amiről a tag nem tudhat.
Ha ilyen módon az MKE elnökségi ülése nyilvános, akkor az ott elhangzó
bármiről szabadon lehet szólni.
Engem pl. nagyon érdekelnek az MKE dolgai. Ugyanis tag vagyok. Ezen a jogon
tájékoztatást is szeretnék kapni a megválasztott tisztségviselőktől és a
tagdíjat beszedő szervezettől.
S ha már itt tartunk; pl. a vándorgyűlés honlapján továbbra sem látom a
részletes programot előadókkal, címekkel. Így tehát az egyesület
zsákbamacskát árul: olyan rendezvényre hív résztvevőket, amelynek lényegi
tartalmát nem árulja el.
Közben azt is hallani, hogy ha nem lesznek elég ígéretesek a tagsági díjért
és részvételi díj fejében felkínált előadások (elharapózó
protokollszempontok vagy elavult témák, gyenge előadók), akkor lehet, hogy
lesz alternatív szekció is. Szóval, kíváncsi és bizonytalan is az ember.
És persze, örülne a korrekt, időbeni tájékoztatásnak. Ha nem itt, akkor a
honlapon.
Mikulás Gábor
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070628/b75def4e/attachment.html>
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról