[KATALIST] nyilvanos-e az MKE-elnoksegi?

Mikulás Gábor mikulasg at t-online.hu
2007. Jún. 28., Cs, 09:28:55 CEST


Kedves Péter,
igen, köszönöm; közben én is észrevettem, hogy a
http://vandor2007.bibl.u-szeged.hu/szakmai.htm oldalon a fenti menüben a
"programok" között ugyan csak a nem részletes, de az oldal közepe táján a
"szakmai programok" pont alatt megvan a plenáris, valamint a
Gyermekkönyvtári valamint a Zenei szekciók programja. A két program-link
között nem találtam az árjárást, ami megtévesztett.
(Időközben azt is megtudtam, hogy a júl. 18-i Helyismereti Könyvtárosok XIV.
Országos Tanácskozása a www.vkhalas.hu alatt található.)

Így levelemnek a többi része marad kérdés.
Mikulás Gábor


-----Original Message-----
From: Péter Tóth Darvas [mailto:darvastoth at gmail.com] 
Sent: Thursday, June 28, 2007 8:57 AM
To: Mikulás Gábor
Cc: katalist katalist
Subject: Re: [KATALIST] nyilvanos-e az MKE-elnoksegi?

Gábor pár program ott van a honlapon:
- Látogatás a Paprika és Pick Múzeumban, városnézéssel egybekötve
- Szeged - Ópusztaszer - Szeged (5.500 Ft) (kirándulás)
- Az Egyetem ásványgyűjteményének megtekintése, városnézéssel egybekötve
- Kérek jegyet a Molnár Dixieland július 12-i hangversenyére
üdv dtp


Mikulás Gábor <mikulasg at t-online.hu> írta, 2007.06.28.:
>
>
>
> Nem értem a HSD-blog legújabb bejegyzésének mögét:
http://hsd.klog.hu/?p=87
>
>
>
> Az MKE társadalmi szervezet, amely a tagok érdekeit képviseli. Így elő sem
> fordulhat olyan, amiről a tag nem tudhat.
>
> Ha ilyen módon az MKE elnökségi ülése nyilvános, akkor az ott elhangzó
> bármiről szabadon lehet szólni.
>
>
>
> Engem pl. nagyon érdekelnek az MKE dolgai. Ugyanis tag vagyok. Ezen a
jogon
> tájékoztatást is szeretnék kapni a megválasztott tisztségviselőktől és a
> tagdíjat beszedő szervezettől.
>
> S ha már itt tartunk; pl. a vándorgyűlés honlapján továbbra sem látom a
> részletes programot előadókkal, címekkel. Így tehát az egyesület
> zsákbamacskát árul: olyan rendezvényre hív résztvevőket, amelynek lényegi
> tartalmát nem árulja el.
>
>
>
> Közben azt is hallani, hogy ha nem lesznek elég ígéretesek a tagsági
díjért
> és részvételi díj fejében felkínált előadások (elharapózó
> protokollszempontok vagy elavult témák, gyenge előadók), akkor lehet, hogy
> lesz alternatív szekció is. Szóval, kíváncsi és bizonytalan is az ember.
>
>
>
> És persze, örülne a korrekt, időbeni tájékoztatásnak. Ha nem itt, akkor a
> honlapon.
>
> Mikulás Gábor
> _______________________________________________
> Katalist mailing list
> Katalist at listserv.iif.hu
> http://listserv.niif.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/katalist
>
>


-- 
Darvas Tóth Péter
70-9401791
blog: http://www.darvastoth.hu
mail: darvastoth at gmail.com





További információk a(z) Katalist levelezőlistáról