[KATALIST] könyvtári éjszaka?

Péter Tóth Darvas darvastoth at gmail.com
2007. Jún. 12., K, 23:17:36 CEST


Kedves Kollégák!

Összeszedtem a budapesti könyvtárak Múzeumok Éjszakai programjait:
http://sajto.klog.hu/?p=29
Kérem a vidéki könyvtárak segítségét, hogy programjaikról hírt tudjunk adni!
A muzeumokejszakaja.hu-n egyelőre nem találtam vidéki könyvtári programokat.

A szeptemberi Kutatók Éjszakájára is csatlakozhatnának a könyvtárak, a
szegediek már megtették a népszerű Könyvtári Éjszaka programjukkal:
http://www.kutatokejszakaja.hu/index.php?page=3&aloldal=4

Szeptember második hetében Kulturális Örökség Napjai
http://www.oroksegnapok.hu/index.php?oldal=utmutato, még 10 napig lehet
jelentkezni.

üdv dtp

ui:
A programok szerintem nagyon ütősek, talán megpróbálhatnánk önállóan is
Könyvtárak éjszakáját valamikor. Összefogással.
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070612/de1bcdf7/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról