Kedves Kollégák!<br><br>Összeszedtem a budapesti könyvtárak Múzeumok Éjszakai programjait: <br><a href="http://sajto.klog.hu/?p=29">http://sajto.klog.hu/?p=29</a><br>Kérem a vidéki könyvtárak segítségét, hogy programjaikról hírt tudjunk adni!
<br>A muzeumokejszakaja.hu-n egyelőre nem találtam vidéki könyvtári programokat.<br><br>A szeptemberi Kutatók Éjszakájára is csatlakozhatnának a könyvtárak, a szegediek már megtették a népszerű Könyvtári Éjszaka programjukkal: 
<a href="http://www.kutatokejszakaja.hu/index.php?page=3&aloldal=4">http://www.kutatokejszakaja.hu/index.php?page=3&aloldal=4</a><br><br>Szeptember második hetében Kulturális Örökség Napjai <a href="http://www.oroksegnapok.hu/index.php?oldal=utmutato">
http://www.oroksegnapok.hu/index.php?oldal=utmutato</a>, még 10 napig lehet jelentkezni.<br><br>üdv dtp<br clear="all"><br>ui:<br>A programok szerintem nagyon ütősek, talán megpróbálhatnánk önállóan is Könyvtárak éjszakáját valamikor. Összefogással.
<br>