[Textlib] Mit várunk el egy IKR-től
Nikker N. Nagy
nagynikker at gmail.com
2009. Ápr. 23., Cs, 15:44:21 CEST
Kedves TextLibesek!
A FITT Szekció az IKR-fejlesztő - könyvtáros
párbeszéd<http://ikr-manifesztum.pbwiki.com/IKR-manifesztum>folytatásaként
tervezi, hogy összeállít valamiféle ajánlást arról, hogy
milyen legyen egy jó Integrált Könyvtári Rendszer. (A párbeszéden az InfoKer
is jelen volt) Abban kérném a segítségetek, hogy bármi eszetekbe jut, akár
tudja a TextLib akár nem, hogy mi az, amit elvártok egy IKR-től írjátok meg
nekem akár magánba, akár itt a listán. Talán tanulunk is belőle :)
Üdvözlettel:
---
Nagy Nikolett
informatikus könyvtáros
Városi Könyvtár és Információs Központ, Jászberény
MKE FITT <http://fitt.klog.hu/>, elnökségi tag
További információk a(z) Textlib levelezőlistáról