[Textlib] Debian Sarge
Sarlos Andor
andor at mail.mjvk.hu
2008. Nov. 11., K, 17:38:54 CET
>
> On Tue, 11 Nov 2008, Sarlos Andor wrote:
>
> > A kérdés azért érdekes, mert az ftp.hu.debian.org szerverről lekerült
> > a Sarge kiadás, csak az Etch-hez és Lenny-hez érhetőek el
> > frissitések.
>
> Esetleg a /etc/apt/sources.list file-ba ezt beletenni:
>
> deb http://archive.debian.org/debian-archive sarge main contrib
>
> Egyébként a TextLib-en kivül miért is kell(ene) sarge-s csomag? Vagy a
> szerver nem "csak" TextLib-re van "dedikálva"? ;-)
Nem csak TextLib fut rajta, igy fontos a biztonsag is. De minek is
irom le ezt, ez alap.
Ugyanakkor egy dist-upgradet lefuttatni sem akarok bovebb informacio
nelkul.
Sarlos Andor
informatikus
Mogyorossy Konyvtar, Gyula
Tel.: 66-362-000/15 mell.
További információk a(z) Textlib levelezőlistáról