[Textlib] Debian Sarge

Sarlos Andor andor at mail.mjvk.hu
2008. Nov. 11., K, 17:38:54 CET


> 
> On Tue, 11 Nov 2008, Sarlos Andor wrote:
> 
> > A kérdés azért érdekes, mert az ftp.hu.debian.org szerverről lekerült
> > a Sarge kiadás, csak az Etch-hez és Lenny-hez érhetőek el
> > frissitések.
> 
> Esetleg a /etc/apt/sources.list file-ba ezt beletenni:
> 
> 	deb http://archive.debian.org/debian-archive sarge main contrib
> 
> Egyébként a TextLib-en kivül miért is kell(ene) sarge-s csomag? Vagy a
> szerver nem "csak" TextLib-re van "dedikálva"? ;-)
Nem csak TextLib fut rajta, igy fontos a biztonsag is. De minek is 
irom le ezt, ez alap.

Ugyanakkor egy dist-upgradet lefuttatni sem akarok bovebb informacio 
nelkul.


Sarlos Andor
informatikus             
Mogyorossy Konyvtar, Gyula
Tel.: 66-362-000/15 mell.




További információk a(z) Textlib levelezőlistáról