Aramszunet / Netware

Graff_Zoltan zotyo at FSZEK.HU
1999. Aug. 23., H, 12:21:19 CEST


T. Listtagok!

Azt gondolom mindenki tudja, hogy ha Novell Netware szervert uzemeltet,
akkor nagyon javasolt szunetmentes aramforrasra kapcsolni. Ha ez nem
megoldhato, es a TextLib adatbazis a Netware-en van, egy aramszunet eseten
azert veszhetnek el bejegyzesek a naplo file-bol, mert a Netware azokat meg
nem irta ki diszkre, hanem benn tartja a memoriaban.

Allitolag errol valamennyire le lehet beszelni, a kovetkezo NET.CFG-beli
parancsokkal:

.. a Dos Requester blokkban ...
    WRITE CACHE = OFF
    TRUE COMMIT = ON

Azon a gepen tehat, amin a TextLib szerver megy, erdemes ezeket a
beallitasokat megtenni (artani biztos nem art).

- Az igazi megoldas persze a szunetmentes tap -

Graff Zoltan



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról