Aramszunet / Netware
Graff_Zoltan
zotyo at FSZEK.HU
1999. Aug. 23., H, 12:21:19 CEST
T. Listtagok!
Azt gondolom mindenki tudja, hogy ha Novell Netware szervert uzemeltet,
akkor nagyon javasolt szunetmentes aramforrasra kapcsolni. Ha ez nem
megoldhato, es a TextLib adatbazis a Netware-en van, egy aramszunet eseten
azert veszhetnek el bejegyzesek a naplo file-bol, mert a Netware azokat meg
nem irta ki diszkre, hanem benn tartja a memoriaban.
Allitolag errol valamennyire le lehet beszelni, a kovetkezo NET.CFG-beli
parancsokkal:
.. a Dos Requester blokkban ...
WRITE CACHE = OFF
TRUE COMMIT = ON
Azon a gepen tehat, amin a TextLib szerver megy, erdemes ezeket a
beallitasokat megtenni (artani biztos nem art).
- Az igazi megoldas persze a szunetmentes tap -
Graff Zoltan
További információk a(z) Textlib levelezőlistáról