Ujra csak Windows Clipboard
Fu:sto:s Ja'nos
smoky at GATEWAY.CSURGO.HU
1999. Ápr. 28., Sze, 15:00:56 CEST
> Senki nem jelezte, hogy erdekelne a TextLib-nek az a lehetosege, hogy
> Windows alatt futtatva a clipboard-bol at tud venni adatokat.
> Szerintem pedig ez egy igen jol hasznalhato dolog lehet.
Hasznos lehet, amit ajanlasz, de ehhez biztonsagosan kell mukodnie a
Tlibnek Windows kornyezetben. Nalunk mindig gond van vele (pl.
Alt+Esc-el kilepve, majd vissza a kepmeret megvaltozik, szetugrik,
nem lehet a felso menut latni, masodszor visszalepve osszetorik a
kep, esetleg kifagy.)
A halozat is mukodokepesebb lenne TCP/IP-vel a Windows alatt (ugy
tudom ezen mar dolgoztok). Jelenleg mellozzuk a mukodo Tlib
halozatunkon a Windowst, fo a biztonsag!
smoky
További információk a(z) Textlib levelezőlistáról