Ujra csak Windows Clipboard

Graff_Zoltan zotyo at FSZEK.HU
1999. Ápr. 28., Sze, 15:08:42 CEST


T. Listatagok!

>Hasznos lehet, amit ajanlasz, de ehhez biztonsagosan kell mukodnie a
>Tlibnek Windows kornyezetben. Nalunk mindig gond van vele (pl.
>Alt+Esc-el kilepve, majd vissza a kepmeret megvaltozik, szetugrik,
>nem lehet a felso menut latni, masodszor visszalepve osszetorik a
>kep, esetleg kifagy.)
Erdekes. Tudtommal tobb helyen hasznaljak a TextLib munkaallomst
win9X alol (pl: FSZEK tobb tucat gepen).

>A halozat is mukodokepesebb lenne TCP/IP-vel a Windows alatt
Miert? IPX-el nem mukodokepes? :-))))

>(ugy tudom ezen mar dolgoztok).
Nemcsakhogy dolgozunk, de kesz is van. Most tesztelodik, az 1.60-hoz
mar megveheto is lesz (az Egyesulet is palyazott penzre ez ugyben).

Graff Zoltan



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról