Nyomkereso

Lacus turai2 at MATAVNET.HU
2000. Okt. 13., P, 17:41:16 CEST


Sziasztok!
Hát nekem sem az volt az álmom, hogy az Isaura-t szkenneljem be, dehát tegnap
még nem tudtam beiratkozni a könyvtárba. Ez mára már múltidővé vált. Most egy
nagyobb munkába kezdek. Először Karl May: Az ezüst tó kincse című regényét
szerettem volna digitalizálni, de sajnos az most nem volt bent. Ezért a Cooper
sorozatot céloztam meg. Az első két része (Vadölő, Az utolsó mohikán) nem volt
bent, csak az utolsó három része. Ezért most elkezdtem a Nyomkereső (Aqua Kiadó,
1993) szkennelését és javítását. Ha közben vissza érkezik az Ezüst tó kincse,
akkor azt is beszkennelem.
Üdv: Lacus
U.I.: Remélem, ennek a levélnek már nagyobb sikere lesz ;-))



További információk a(z) Mek-l levelezőlistáról