[KATALIST] Dózsa

Imre Tóth tthimre at yahoo.com
2011. Már. 9., Sze, 19:19:45 CET


Tisztelt Kollégák!

Keresem a 2010-ben, Szegeden bemutatott Dózsa-táncjáték felvételét.
Ha esetleg megvan valakinek, vagy tudja, hol érhető el, kérem, értesítsen.


Üdvözlettel:

Tóth Imre


      
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20110309/4a137186/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról