Tisztelt Kollégák!
Keresem a 2010-ben, Szegeden bemutatott Dózsa-táncjáték felvételét.
Ha esetleg megvan valakinek, vagy tudja, hol érhető el, kérem, értesítsen.
Üdvözlettel:
Tóth Imre
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20110309/4a137186/attachment.html>