<html><head><style type="text/css"><!-- DIV {margin:0px;} --></style></head><body><div style="font-family:'times new roman', 'new york', times, serif;font-size:12pt;color:#0080ff;"><div>Tisztelt Kollégák!</div><div><br></div><div>Keresem a 2010-ben, Szegeden bemutatott Dózsa-táncjáték felvételét.</div><div>Ha esetleg megvan valakinek, vagy tudja, hol érhető el, kérem, értesítsen.</div><div><br></div><div><br></div><div>Üdvözlettel:</div><div><br></div><div>Tóth Imre</div><div><br></div><div><br></div><div style="position:fixed"></div>
</div><br>
</body></html>