[KATALIST] kerjunk az olvasotol! + konyvtari fotok a KIT-ben

W. Kovács Ágnes wildgica at gmail.com
2011. Már. 7., H, 15:48:36 CET


Tisztelt Kollégák,

a könyvtár is kérhet az olvasótól. Ilyen kép is látható a KIT legutóbbi
galériájában (feliratok a könyvtárban):
http://kithirlevel.hu/index.php?kh=mit_hogyan_tegyek_a_konyivtarban_--_feliratok_kepekkel_
Az
otthon feleslegessé vált CD-tartódat behozhatod a könyvtárba (ahol nem a
könyvtári költségvetésből kell pótolni a törött CD-borítókat). Ráfordítás
persze így is van: jól olvasható, ízléses, könyvtári arculatelemmel ellátott
feliratot kell készíteni.
A nyereség ugyanakkor a behozott tokokon túl, hogy a használó "részvényessé"
válik a könyvtárban. Ő is hozzájárult a közjóhoz.

A következő KIT-galériában könyvtári konferenciatermek lesznek terítéken. A
képekhez egy-két mondatos olvasható, helyi jellegzetességgel, mint pl.
ráfordítás, kihasználtság stb. Későbbi témáink: kutatóhelyiség, büfé, külső
láthatóság és arculat.

A beküldött képeket előre is köszönjük! :)

Üdvözlettel,
W. Kovács Ágnes
KIT-szerkesztő
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20110307/c2e4dd86/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról