<div><font face="Arial" size="2">Tisztelt Kollégák,</font></div>
<div> </div>
<div><font face="Arial" size="2">a könyvtár is kérhet az olvasótól. Ilyen kép
is látható a KIT legutóbbi galériájában (feliratok a könyvtárban): <a title="http://kithirlevel.hu/index.php?kh=mit_hogyan_tegyek_a_konyivtarban_--_feliratok_kepekkel_
A hivatkozás követéséhez a CTRL billentyű lenyomása közben kattintson a hivatkozásra" href="http://kithirlevel.hu/index.php?kh=mit_hogyan_tegyek_a_konyivtarban_--_feliratok_kepekkel_" target="_blank">http://kithirlevel.hu/index.php?kh=mit_hogyan_tegyek_a_konyivtarban_--_feliratok_kepekkel_</a> Az
otthon feleslegessé vált CD-tartódat behozhatod a könyvtárba (ahol nem a
könyvtári költségvetésből kell pótolni a törött CD-borítókat). Ráfordítás
persze így is van: jól olvasható, ízléses, könyvtári arculatelemmel ellátott
feliratot kell készíteni. </font></div>
<div><font face="Arial" size="2">A nyereség ugyanakkor a behozott tokokon túl, hogy
a használó "részvényessé" válik a könyvtárban. Ő is hozzájárult a
közjóhoz.</font></div>
<div> </div>
<div><font face="Arial" size="2">A következő KIT-galériában könyvtári
konferenciatermek lesznek terítéken. A képekhez egy-két mondatos olvasható,
helyi jellegzetességgel, mint pl. ráfordítás, kihasználtság stb. Későbbi
témáink: kutatóhelyiség, büfé, külső láthatóság és arculat. </font></div>
<div> </div>
<div><font face="Arial" size="2">A beküldött képeket előre is
köszönjük! :)<br></font></div>
<div> </div>
<div><font face="Arial" size="2">Üdvözlettel,</font></div>
<div><font face="Arial" size="2">W. Kovács Ágnes<br>KIT-szerkesztő<br></font></div>