[KATALIST] FSZEK hálózati kiesés

Ormos Pál ormos at sztaki.hu
2007. Jún. 29., P, 08:47:53 CEST


Kedves Kollégák!

Elvágták az FSZEK optikai kábelét, ezért a szolgáltatások nagyon korlátozottak.
Az optikai kábel és a szolgáltatások helyreállításán jelenleg is dolgozunk.

Mindenki szíves megértését kérjük.

Béniné Virág Mária
FSZEK 





További információk a(z) Katalist levelezőlistáról