Kedves Kollégák! A Deák Ferenc Megyei Könyvtár július 09-29-ig zárva tart, ez idő alatt -karbantartási munkák miatt - az eMagyarország pont szolgáltatása is szünetel. A könyvtárközi kéréseket a korábbi évekhez hasonlóan a zárás ideje alatt is fogadjuk. Kellemes nyarat, jó pihenést Mindenkinek, üdvözlettel: Devecz Lászlóné Olvasószolgálat-vezető