[KATALIST] Válasz Pásztor Annának

Nádas Eszter nadas_e at ludens.elte.hu
2007. Jún. 4., H, 10:32:38 CEST


Kedves Anna!

 

Köszönöm szépen jóindulatú megjegyzését, és hogy mindezt kissé sem ironikus stílusban tette. Az a helyzet, hogy mindkét pénteki, véletlen, ámbár nagyon sajnálatos elírásom javítva lett, és ami a legfőbb (amiért a "helyesbítés" c. levelem született), hogy a KFKI honlapján már tényleg helyesen szerepel intézményünk neve. (//www.kfki.hu/library/knyit2007.html#ELTE). 



Ezúton köszönöm annak a pár kollégának, akik privát levél formájában, és valóban jó szándék által vezérelve figyelmeztettek az elírásra, nem pedig a nagy nyilvánosság előtt, direkt alázó hangnemben vetették a szememre a dolgot. Biztosítok Mindenkit, hogy le tudom írni helyesen is az ELTE nevét (bár most azért sem teszem J), az Ön kérdésére, pedig csak annyi a válaszom, hogy  Eötvös Loránd nevét 1848. július 27-e, azaz születése óta írják így, az ember (köztük mily meglepő, én is...) viszont azóta (és csak akkor!!!) hibázik, amióta (és ha) dolgozik.

 

Üdvözlettel:

 

Nádas Eszter
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070604/6a6df7e3/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról