<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=iso-8859-2">
<META content="MSHTML 6.00.2800.1491" name=GENERATOR>
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY bgColor=#ffffff>
<DIV><FONT face=Arial size=2>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT face="Times New Roman" 
size=3>Kedves Anna!</FONT></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><?xml:namespace prefix = o ns = 
"urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p><FONT face="Times New Roman" 
size=3> </FONT></o:p></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><o:p></o:p><FONT size=3><FONT 
face="Times New Roman">Köszönöm szépen jóindulatú megjegyzését, és hogy mindezt 
kissé sem ironikus stílusban tette. Az a helyzet, hogy mindkét pénteki, 
véletlen, ámbár nagyon sajnálatos elírásom javítva lett, és ami a legfőbb 
(amiért a „helyesbítés” c. levelem született), hogy a KFKI honlapján már tényleg 
helyesen szerepel intézményünk neve. 
(//www.kfki.hu/library/knyit2007.html#ELTE). </FONT></FONT></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=3><FONT 
face="Times New Roman"></FONT></FONT> </P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=3><FONT 
face="Times New Roman">Ezúton köszönöm annak a pár kollégának, akik privát levél 
formájában, és valóban jó szándék által vezérelve figyelmeztettek az elírásra, 
nem pedig a nagy nyilvánosság előtt, direkt alázó hangnemben vetették a szememre 
a dolgot. Biztosítok Mindenkit, hogy le tudom írni helyesen is az ELTE nevét 
(bár most azért sem teszem </FONT><SPAN 
style="FONT-FAMILY: Wingdings; mso-ascii-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: 'Times New Roman'; mso-char-type: symbol; mso-symbol-font-family: Wingdings"><SPAN 
style="mso-char-type: symbol; mso-symbol-font-family: Wingdings">J</SPAN></SPAN><FONT 
face="Times New Roman">), az Ön kérdésére, pedig csak annyi a válaszom, hogy 
<SPAN style="mso-spacerun: yes"> </SPAN>Eötvös Loránd nevét 1848. július 
27-e, azaz születése óta írják így, az ember (köztük mily meglepő, én 
is...) viszont azóta (és csak akkor!!!) hibázik, amióta (és 
ha) dolgozik…</FONT></FONT></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><o:p><FONT face="Times New Roman" 
size=3> </FONT></o:p></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT face="Times New Roman" 
size=3>Üdvözlettel:</FONT></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><o:p><FONT face="Times New Roman" 
size=3> </FONT></o:p></P>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><FONT size=3><FONT 
face="Times New Roman">Nádas 
Eszter<o:p></o:p></FONT></FONT></P></FONT></DIV></BODY></HTML>