RE: [KATALIST] Helyesbítés
Pásztor Anna
pasztoranna at hotmail.com
2007. Jún. 1., P, 17:03:54 CEST
Kedves Mindenki!Bocsanat, de ekezet nelkul irok. Miota irjuk Eotvos Lorand keresztnevet hosszu o-val?Udv,Pasztor Anna> From: nadas_e at ludens.elte.hu> To: katalist at listserv.iif.hu> Date: Fri, 1 Jun 2007 09:15:36 -0400> Subject: [KATALIST] Helyesbítés> > Kedves Kollégák!> > Előző levelemben elírtam az egyetemünk nevét, természetes Eötvös Lóránd> Tudományegyetem a helyes. Sajnos a KFKI oldalán is hibásan jelent meg,> ezért kérem szépen a kollégákat, hogy ott is javítsák. Köszönöm. A hibáért> elnézést kérek!> > Üdvözlettel:> > Nádas Eszter> > ELTE Egyetemi Könyvtár > Tájékoztató és dokumentumszolgáltató osztály > 1053 Budapest, Ferenciek tere 6. > Tel: 1-411-6777/3435 v. 3417 > Honlap: http://www.konyvtar.elte.hu > Blog: http://egyetemi.klog.hu > > --------------------------------------------------------------------> myhosting.com - Premium MicrosoftR WindowsR and Linux web and application> hosting - http://link.myhosting.com/myhosting> > >
_________________________________________________________________
Kattintson ide!
http://get.live.com/hu-hu/messenger/overview
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070601/70bec5f6/attachment.html>
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról