<html>
<head>
<style>
P
{
margin:0px;
padding:0px
}
body
{
FONT-SIZE: 10pt;
FONT-FAMILY:Tahoma
}
</style>
</head>
<body>
Kedves Mindenki!<br><br><br>Bocsanat, de ekezet nelkul irok. Miota irjuk Eotvos Lorand keresztnevet hosszu o-val?<br>Udv,<br>Pasztor Anna<br><br>> From: nadas_e@ludens.elte.hu<br>> To: katalist@listserv.iif.hu<br>> Date: Fri, 1 Jun 2007 09:15:36 -0400<br>> Subject: [KATALIST] Helyesbítés<br>> <br>> Kedves Kollégák!<br>> <br>> Előző levelemben elírtam az egyetemünk nevét, természetes Eötvös Lóránd<br>> Tudományegyetem a helyes. Sajnos a KFKI oldalán is hibásan jelent meg,<br>> ezért kérem szépen a kollégákat, hogy ott is javítsák. Köszönöm. A hibáért<br>> elnézést kérek!<br>> <br>> Üdvözlettel:<br>> <br>> Nádas Eszter<br>> <br>> ELTE Egyetemi Könyvtár <br>> Tájékoztató és dokumentumszolgáltató osztály <br>> 1053 Budapest, Ferenciek tere 6. <br>> Tel: 1-411-6777/3435 v. 3417 <br>> Honlap: http://www.konyvtar.elte.hu <br>> Blog: http://egyetemi.klog.hu <br>> <br>> --------------------------------------------------------------------<br>> myhosting.com - Premium MicrosoftR WindowsR and Linux web and application<br>> hosting - http://link.myhosting.com/myhosting<br>> <br>> <br>> <br><br /><hr />Windows Live Messenger - lépjen be a kommunikáció új dimenziójába! <a href='http://get.live.com/hu-hu/messenger/overview' target='_new'>Kattintson ide!</a></body>
</html>