[KATALIST] konyvtarszakos felvettek?
Péter Tóth Darvas
darvastoth at gmail.com
2007. Aug. 30., Cs, 01:03:41 CEST
ha nincs feltámadás, akkor kidobhatjuk a hitünket az ablakon...
dtp
on
2007/8/29, Horvath Sandor Domonkos, dr. <hsdhsi at gevk.hu>:
> A zuhanas azert nem azonosithato az utazassal :-) A halal viszont
> azonosithato a kirekesztessel, hiszen egyes torteneti kozossegek
> meggyaszoljak azokat, akik elhagyjak oket. Mi tobb, van, ahol a
> kozossegbe kerules azonositodik a "feltamadassal". Mintha az
> esszenusokkal kapcsolatban olvastam volna ilyesmiket...
>
> Bocsanat az off topic-ert.
> HSD
>
> Péter Tóth Darvas írta:
> > Úton lenni boldogság megérkezés a halál.
> > Jack Kerouac írta, aki dicsősége és züllése tetőfokán halt meg.
> > dtp
> >
> > 2007/8/29, Horvath Sandor Domonkos, dr. <hsdhsi at gevk.hu>:
> >
> >> Kedves Kollegak!
> >>
> >> Ami a felvettek szamat illeti, egyre tisztabban latunk, ami oromteli,
> >>
>
>
>
--
Darvas Tóth Péter
70-9401791
blog: http://www.darvastoth.hu
mail: darvastoth at gmail.com
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról