[KATALIST] fortelmes kisbetuzes

zsolt at vax.mtak.hu zsolt at vax.mtak.hu
2007. Aug. 29., Sze, 21:54:23 CEST


Nagyon koszonom a reszletes valaszokat. Igen, ugy nez ki, hogy a szabvany
kisse rault az ortografiara. A legrosszabb kovetkezmenye mindennek, hogy ha
folyo szovegben egy ilyen osszetett cim megjelenik, generikus toldalekkal -
mondjuk szemle, kozlemenyek stb. - az olvasonak fogalma se lesz, hogy meddig
tart a cim - pl. Vasarnapi - es az utana levo szo mar magyarazza az organumot...marmint ujsag es nem predikacio vagy ebed-:) 
BZs




További információk a(z) Katalist levelezőlistáról