[KATALIST] fortelmes kisbetuzes

Bánhegyi Zsolt zsolt at vax.mtak.hu
2007. Aug. 29., Sze, 12:10:50 CEST


Szeretném tudni - már nem emléxem - mikor és miért 
vezették be nálunk a könyvtárosok ezt a borzalmat 
(márminthogy a folyóirat címében csak a kezdőbetű 
van verzállal). Ld. ezt a remeket (nem mintha nálunk 
az OPAC-ban nem ez lenne-:(,

http://digbig.com/4tmgk

Az érvényes, 11-es akadémiai helyesírás tudomásom 
szerint még a régi, tehát: Vasárnapi Újság.

Bánhegyi Zsolt


--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070829/71d72071/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról