[KATALIST] fortelmes kisbetuzes
Bánhegyi Zsolt
zsolt at vax.mtak.hu
2007. Aug. 29., Sze, 12:10:50 CEST
Szeretném tudni - már nem emléxem - mikor és miért
vezették be nálunk a könyvtárosok ezt a borzalmat
(márminthogy a folyóirat címében csak a kezdőbetű
van verzállal). Ld. ezt a remeket (nem mintha nálunk
az OPAC-ban nem ez lenne-:(,
http://digbig.com/4tmgk
Az érvényes, 11-es akadémiai helyesírás tudomásom
szerint még a régi, tehát: Vasárnapi Újság.
Bánhegyi Zsolt
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070829/71d72071/attachment.html>
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról