[KATALIST] nyomtató update
Csányi András
sayusi.ando at gmail.com
2007. Aug. 5., V, 10:34:04 CEST
On Sat, Aug 04, 2007 at 11:49:53PM +0200, Péter Tóth Darvas wrote:
> Kedves Kollégák!
>
> A nyomtató elkelt, kérem már ne írjanak.
> http://kispad.hu/blog/200708/ajandek-nyomtato.html
>
> A jövőben össze fogjuk szedni egy csokorba azokat a számítástechnikai
> eszközöket, amiket mások már nem használnak és mi könyvtárosok még
> talán be tudjuk az információk szolgáltatására fogni.
> Lehet nyugodtan sajnálkozni, hogy itt tart a szakma, hogy mások által
> levetett cuccokra vagyunk hagyatva. Lehet nagy szuper bőrfotelben ülni
> és panaszkodni. Mindent lehet.
>
> További kellemes nyarat!
Kedves Péter!
Arról kapni fogunk információt, hogy hol lesz ez a gyűjtőhely?
Elképzelhetőnek tartom, hogy a munkahelyemen a munkából kikerülő
gépekből tudunk majd ide (is) adni.
Előre is köszönöm!
Csányi András
--
-- Csanyi Andras - http://sayusi.hu - Sayusi Ando --
-- "Bízzál Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" - Cromwell --
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról