[KATALIST] nyomtató update

Péter Tóth Darvas darvastoth at gmail.com
2007. Aug. 4., Szo, 23:49:53 CEST


Kedves Kollégák!

A nyomtató elkelt, kérem már ne írjanak.
http://kispad.hu/blog/200708/ajandek-nyomtato.html

A jövőben össze fogjuk szedni egy csokorba azokat a számítástechnikai
eszközöket, amiket mások már nem használnak és mi könyvtárosok még
talán be tudjuk az információk szolgáltatására fogni.
Lehet nyugodtan sajnálkozni, hogy itt tart a szakma, hogy mások által
levetett cuccokra vagyunk hagyatva. Lehet nagy szuper bőrfotelben ülni
és panaszkodni. Mindent lehet.

További kellemes nyarat!

Üdv dtp


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról