[Textlib] Visszavétel#2
Graff Zoltan
zotyo at z1.fszek.hu
2022. Sze. 27., K, 16:28:03 CEST
T.List!
Volt mellesleg egy másik kérés is...
> Én a visszavételnél
> azt szeretném kérni, hogy meg lehetne végre szüntetni, hogy ha egy
> dokumentum példányának nincs leltári szám beírva (pl. folyóiratoknál),
> akkor ne ugorjon fel "A példány adatai hiányosak"? Annyira idegesítő, hogy
> minden egyes folyóirat példány visszavételekor be kell zárni...
Megszüntetni persze egyszerű... De célszerű-e?
Sok évvel ezelőtt bizonyára azért írtuk ezt bele, hogy ne maradjon
észrevétlen, ha nincs kitöltve a leltári szám.
Persze lehet, hogy
- ilyen már soha sehol nem fordul már elő
- előfordul, de nem érdekel senkit
- csak folyóirat (és még mi?) példány esetén nem fontos
- egyéb??
A kérdés az, hogy pontosan mit is csináljunk?
Ami lehetőleg mindenkinek jó...
- soha ne ugorjon fel az ablak, ha nincs kitöltve a leltári szám?
- csak folyóiratnál ne ugorjon fel?
- lehet olyat is, hogy nem felugrik egy ablak, amit le kell OK-zni,
hanem az also sorba irodik csak ki uzenet:
! Figyelem: A példány adatai hiányosak
de nem kell semmit tenni, kis idő múlva ez eltűnik.
Ha gyorsan eldől a kérdés, a következő verzio ilyen lehet ;-)
Graff Zoltan - InfoKer
További információk a(z) Textlib levelezőlistáról