[Textlib] Visszavétel#2

Graff Zoltan zotyo at z1.fszek.hu
2022. Sze. 27., K, 16:28:03 CEST


T.List!

Volt mellesleg egy másik kérés is...

> Én a visszavételnél
> azt szeretném kérni, hogy meg lehetne végre szüntetni, hogy ha egy
> dokumentum példányának nincs leltári szám beírva (pl. folyóiratoknál),
> akkor ne ugorjon fel "A példány adatai hiányosak"? Annyira idegesítő, hogy
> minden egyes folyóirat példány visszavételekor be kell zárni...
Megszüntetni persze egyszerű... De célszerű-e?

Sok évvel ezelőtt bizonyára azért írtuk ezt bele, hogy ne maradjon
észrevétlen, ha nincs kitöltve a leltári szám.
Persze lehet, hogy 
 - ilyen már soha sehol nem fordul már elő
 - előfordul, de nem érdekel senkit
 - csak folyóirat (és még mi?) példány esetén nem fontos
 - egyéb??

A kérdés az, hogy pontosan mit is csináljunk?
Ami lehetőleg mindenkinek jó...
 - soha ne ugorjon fel az ablak, ha nincs kitöltve a leltári szám?
 - csak folyóiratnál ne ugorjon fel?
 - lehet olyat is, hogy nem felugrik egy ablak, amit le kell OK-zni,
   hanem az also sorba irodik csak ki uzenet:
      ! Figyelem: A példány adatai hiányosak   
   de nem kell semmit tenni, kis idő múlva ez eltűnik.

Ha gyorsan eldől a kérdés, a következő verzio ilyen lehet ;-)

Graff Zoltan - InfoKer



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról