[Textlib] TextLib kerdesek
Dudás Klára
dudas.klara at lmizsekultura.hu
2021. Feb. 25., Cs, 09:59:59 CET
Sziasztok!
1. Windows XP-t hasznalnak-e valahol?
Ha netan igen, kliens vagy szerver?
Lajosmizsén nincs xp-s gép.
2. UDP vagy IPX protokollt hasznalnak-e?
Az IPX nagyon meglepne, de az UDP lehetseges.
Ha van UDP, az csak ugy maradt, vagy van erv a TCP ellen?
TCP/IP protokoll van, de jelenleg UDP kapcsolódnak a kliensek a szerverre.
3. Debian Linux 7.0 (Wheezy) elotti verziot hasznal-e valaki?
Debian 9.5-ös a szerverünk van.
Üdv:
Dudás Klára
könyvtárvezető
_______________________________________
Lajosmizse Város Művelődési Háza és Könyvtára
6050 Lajosmizse, Szabadság tér 12.
tel.: 76/555-323
e-mail: dudas.klara at lmizsekultura.hu
----- Eredeti üzenet -----
From: Graff Zoltan
Sent: Wednesday, February 24, 2021 10:55 AM
To: TextLibList
Subject: [Textlib] TextLib kerdesek
T.List!
Harom dolog erdekelne, a TextLib fejlesztese miatt.
1. Windows XP-t hasznalnak-e valahol?
Ha netan igen, kliens vagy szerver?
2. UDP vagy IPX protokollt hasznalnak-e?
Az IPX nagyon meglepne, de az UDP lehetseges.
Ha van UDP, az csak ugy maradt, vagy van erv a TCP ellen?
3. Debian Linux 7.0 (Wheezy) elotti verziot hasznal-e valaki?
Megszuntetnenk ezek tamogatast. Egyszerubb es jobb lehetne a program,
ha az ujabb dolgokra koncentralnank ;-)
Koszonet
Graff Zoltan - InfoKer
_______________________________________________
Textlib mailing list
Textlib at listserv.niif.hu
https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/textlib
További információk a(z) Textlib levelezőlistáról