[Textlib] TextLib kerdesek

Dudás Klára dudas.klara at lmizsekultura.hu
2021. Feb. 25., Cs, 09:59:59 CET


Sziasztok!

1. Windows XP-t hasznalnak-e valahol?
   Ha netan igen, kliens vagy szerver?

Lajosmizsén nincs xp-s gép.


2. UDP vagy IPX protokollt hasznalnak-e?
   Az IPX nagyon meglepne, de az UDP lehetseges.
   Ha van UDP, az csak ugy maradt, vagy van erv a TCP ellen?

TCP/IP protokoll van, de jelenleg UDP kapcsolódnak a kliensek a szerverre.

3. Debian Linux 7.0 (Wheezy) elotti verziot hasznal-e valaki?
Debian 9.5-ös a szerverünk van.


Üdv:

Dudás Klára
könyvtárvezető
_______________________________________
Lajosmizse Város Művelődési Háza és Könyvtára
6050 Lajosmizse, Szabadság tér 12.
tel.: 76/555-323
e-mail: dudas.klara at lmizsekultura.hu
----- Eredeti üzenet ----- 
From: Graff Zoltan
Sent: Wednesday, February 24, 2021 10:55 AM
To: TextLibList
Subject: [Textlib] TextLib kerdesek

T.List!

Harom dolog erdekelne, a TextLib fejlesztese miatt.

1. Windows XP-t hasznalnak-e valahol?
   Ha netan igen, kliens vagy szerver?

2. UDP vagy IPX protokollt hasznalnak-e?
   Az IPX nagyon meglepne, de az UDP lehetseges.
   Ha van UDP, az csak ugy maradt, vagy van erv a TCP ellen?

3. Debian Linux 7.0 (Wheezy) elotti verziot hasznal-e valaki?

Megszuntetnenk ezek tamogatast. Egyszerubb es jobb lehetne a program,
ha az ujabb dolgokra koncentralnank ;-)

Koszonet
Graff Zoltan - InfoKer

_______________________________________________
Textlib mailing list
Textlib at listserv.niif.hu
https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/textlib 




További információk a(z) Textlib levelezőlistáról