Milyen legyen a weben...

Graff_Zoltan zotyo at FSZEK.HU
1999. Május. 27., Cs, 13:36:13 CEST


>Jonapot

>Ne legyen kotelezo a jelszo, viszont amelyik olvasonak nincs jelszo megadva
>nem szolgaltat ki a Textlib semmilyen adatot
SEMMILYET. Ez is tetszik. Sot, ez a legjobban.

Graff Zoltan



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról