Vá: Jelszo
Taka'ts Be'la
takats at MAIL.VFMK.HU
1999. Aug. 26., Cs, 12:07:36 CEST
Persze, az igazi ez lenne.
Kellene egy ajanlat...
Udv:
Taka'ts Be'la
ko:nyvta'ros
takats at mail.vfmk.hu
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Verseghy Ferenc Könyvtár
-----Eredeti üzenet-----
Feladó: Graff_Zoltan [SMTP:zotyo at FSZEK.HU]
Küldve: 1999. augusztus 26. 11:57
Címzett: TEXTLIB at LISTSERV.IIF.HU
Tárgy: Re: Jelszo
T. List!
>Ugy gondoltuk, hogy egy default jelszot adunk
>minden olvasonak,
Keves. Ha mindenkinek ugyanaz a default jelszo, akkor ugyanigy hozza lehet
jutni mas olvasok adataihoz. Azonosito begepeles, default jelszo, es kesz.
Mas-mas jelszot kellene rendelni azokhoz, akiknek meg nincs jelszavuk. Es,
hogy ez egyertelmu legyen nekik (ne kelljen megirni), jo lenne talan valami
mas adatukbol generalni. Pl: keresztne, anyja neve, szem.ig szam, stb. Ekkor
a veletlenul potyogonek nem sok eselye maradna.
>ha (parancsnyelvi keresessel) le lehetne keresni azokat
>az olvasokat, akiknek van (nincs) jelszavuk.
Szerintem nem, ez soros kereses lenne, ami (meg) nincs. Megoldas egy
celprogram, ami a jelszotlan olvasokat 'feljelszavazza'.
Graff Zoltan
További információk a(z) Textlib levelezőlistáról