Ujra csak Windows Clipboard

Fu:sto:s Ja'nos smoky at GATEWAY.CSURGO.HU
1999. Ápr. 29., Cs, 13:35:08 CEST


> >Alt+Esc-el kilepve, majd vissza a kepmeret megvaltozik, szetugrik,
> >nem lehet a felso menut latni, masodszor visszalepve osszetorik a
> >kep, esetleg kifagy.)
>
> Nem lehet, hogy ez attól van, hogy a windows képernyõn nagy frissítési
> gyakoriságot állítottak be?!
> Nálunk ez a probléma akkor keletkezett, ha a win95-nél jó nagy
> képernyõfrissítést állítottunk be -- ne rontsa a kolleganõ szemét --
> természetesen a monitoron beállítottuk a legoptimálisabb képméretet, majd
> elindítottuk a textlib-et. Magára hagyva elindult a képernyõpihentetés.
> Ismét textlib-bel dolgozva a képméret és képhelyzet megváltozott.

Minden Windows funkciot kikapcsoltam (a képernyõkimelot is!), kiveve
az Alt+Esc-et (ezt a Tlib kulonben sem hasznalja), hogy valtani
lehessen a megnyitott programok kozott. A programvaltasok utan
problemak vannak.

 smoky



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról