Szabvany bevitel - HIBA

Takáts Béla takats at MAIL.VFMK.HU
1999. Ápr. 7., Sze, 10:24:25 CEST


T. List!

Probalt mar valaki szabvanyt bevinni a TextLib-be?
Mi a kovetkezo hibat eszleltuk:

A szabvany/kotet adatlap 'Azonosito jelzet' kotelezo
mezojenek kitoltese, tarolasa utan, ha becsukjuk es
ujra kinyitjuk az ablakot, akkor:

1. Vagy eltunik a bevitt adat (hibajelzes nem erkezik),
2. Vagy megvan az adat, de automatikusan atirodik az
UK azonosito mezobe is (?????)
Ha innen, modositassal kitoroljuk, akkor a kovetkezo
ablaknyitaskor az 'Azonosito jelzet' mezobol is eltunik
es termeszetesen vissza sem lehet keresni ra.

Erdekes, hogy ha az UK azonosito mezoben benne hagyjuk
a nem odavalo adatot, az indexben nem jelenik meg, itt
visszakeresni ra nem lehet!

???

Takáts Béla
ko:nyvta'ros
takats at mail.vfmk.hu
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Verseghy Ferenc Könyvtár



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról