Vá: Nyomtatvany

Takáts Béla takats at MAIL.VFMK.HU
1999. Ápr. 14., Sze, 12:05:59 CEST


T. List!

A helyi posta nem hajlando a tovabbiakban elfogadni az irodai
kapoccsal osszetuzott felszolito leveleket, azt koveteli, hogy
tegyuk boritekba.
Mivel konkurencia nincs, kenytelenek vagyunk ismet elovenni
az ablakos boritek-koncepciot. Probalkozasaink szerint ehhez
ket sorral feljebb kellene emelni a cimet (mert igy az iranyitoszam
eppen nem latszik), vagy meg kellene szuntetni a cimzesnel
az ures sorokat.

Kik kuldenek ilyen felszolitot? Meg lehet ebben a valtoztatasban
egyezni?

Udv:


Takáts Béla
ko:nyvta'ros
takats at mail.vfmk.hu
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Verseghy Ferenc Könyvtár

-----Eredeti üzenet-----
Feladó:       Graff_Zoltan [SMTP:zotyo at fszek.hu]
Küldve:       1999. április 14. 13:27
Címzett:      Takats Bela
Tárgy:        Re: Nyomtatvany

Szia!

>1. Jo lenne, ha a cim ket sorral feljebb kerulne, vagy
>megszunnenek az ures sorok a cimben, mert a posta
>most mar nem hajlando nyomtatvanykent elfogadni es
>ablakos boritekba kell tenni.
Es akkor pont oda esik, ahova kell?

>2. Az utolso felszolitasnal, jo lenne, ha az utolso
>felszolitas szoveg utan a "a fizetendo osszeg az ajanlasi
>dijjal novekszik!" szoveg megjelenne, mert ezt is beszedjuk.
Nem azt akarod igazabol, hogy az utolso felszolitaskor mas
postakoltseget szamoljon a program, mert ajanlottan/express/...
adjatok fel?

>Nagy munka ez?
Semmi nem nagy munka, csak sok kicsi sokra megy.
Es mi van a tobbi 80 konyvtarral, ha atirom? Senki nem fog
panaszkodni? A List-en megkerdezed?

. a nagy munka az, hogy parameterezheto legyen konyvtarankent ...

Zotyo'



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról