HunMarc 333

Gero Peter gero at OMK.OMIKK.HU
1999. Ápr. 14., Sze, 08:47:32 CEST


Tisztelt Thek ur!
A "Dramak" nem semmit mondo cim, hanem alcim.
Ajanlom a megfelelo MSZ tanulmanyozasat.
Udv
GP
----Eredeti üzenet----
Feladó: Gyorgy Thek <h12994the at ELLA.HU>
Címzett: TEXTLIB at LISTSERV.IIF.HU <TEXTLIB at LISTSERV.IIF.HU>
Dátum: 1999. április 13. 19:02
Tárgy: HunMarc 333


>Tisztelt TextLibesek!
>
>Konye Attila kerdese a HunMarc import hibauzeneterol szolt: mit
jelent a
>
>               HIBA(333) Tul sok azonos rekord /MNB
>
>uzenet?
>
>Az import soran a program az erkezo rekordokat a TL_VESZ.CFG
allomanyban
>megadott szempontok szerint osszehasonlitja az adatbazisban levokkel.
Ha
>egy fix szamnal (ez jelenleg 100) tobb azonosat talal, akkor
ellenorzes
>celjabol kuldi az uzenetet. Felmerul ilyenkor ugyanis a gyanu, hogy
az
>osszehasonlitasi szempontok lazasaga miatt a program a tokot a makkal
is
>azonosnak talalja. (Pl. osszehasonlitas csak cim alapjan, az pedig
valami
>semmitmondo, pl. Dramak)
>
>Udvozlettel:
>                 Thek Gyorgy
>



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról