Komlosi Jozsi irta: >De igen. Ilyen problema egyebkent van meg nehany. Az is jo lenne, ha >tobbszerzos dokumentumoknal nemcsak az elso szerzo jelenne meg az olvasonak. Igazad van, de hat az a franya konyvrarugy ugy dontott, hogy ha haromnal tobb szerzo van, akkor csak az elsot mutitja a draga olvasonak. Udv Gero Peter