Olvasoi megjelenites

Gero Peter gero at OMK.OMIKK.HU
1998. Május. 28., Cs, 11:56:41 CEST


Komlosi Jozsi irta:

>De igen. Ilyen problema egyebkent van meg nehany. Az is jo lenne, ha
>tobbszerzos dokumentumoknal nemcsak az elso szerzo jelenne meg az
olvasonak.


Igazad van, de hat az a franya konyvrarugy ugy dontott, hogy ha
haromnal tobb szerzo van, akkor csak az elsot mutitja a draga
olvasonak.

Udv Gero Peter



További információk a(z) Textlib levelezőlistáról