Kepdigitalizalasi konferencia
Drotos Laszlo
kondrot at GOLD.UNI-MISKOLC.HU
2000. Okt. 23., H, 03:40:41 CEST
Tovabbitok egy meghivot egy masik listarol. Elnezest, ha
valaki ketszer kapja meg. A tervek szerint me'g az iden
lesz egy hasonlo rendezveny a szovegdigitalizalasrol is.
Laci
------------------------------------------------------
Tisztelt Tagtársak! Tisztelt Érdeklõdõk!
A Magyar Könyvtárosok Egyesületének Elektronikus Könyvtár Szekciója
tisztelettel meghívja Önt a képek digitalizálásával kapcsolatos
konferenciájára.
A konferencia helyszíne a Képzõmûvészeti Egyetem Könyvtára (Budapest,
Andrássy út 69-71. ), idõpontja november 2-a. Az elsõ elõadás 10 h-kor
kezdõdik. Tervezett program:
10: 00 h
Aranyi Zoltán: A digitális kamera gyakorlati használata.
10: 30 h
Munkácsy Gyula: Hogyan (ne) bánjunk (el) régi fényképeinkkel?
11: 00 h
Plihál Katalin: Kartográfiai anyagok digitalizálási problémái.
11: 30 h
Krén Emil: Képzõmûvészeti alkotások digitális reprodukciói.
12: 00 h
Horváth Takács Balázs: Digitalizálási tervek a Magyar Képzõmûvészeti
Egyetemen.
12: 30 h
Rák József: Merre tartasz digitális fényképezés?
13:00 h
Hozzászólások, kérdések.
Amennyiben a konferenciával kapcsolatban kérdése merülne fel, illetve
részt szeretne venni a rendezvényen, azt kérem Hegyi Ádámnál jelezze a
következõ címen:
Hegyi Ádám
Könyvtáros
SZTE Móra Ferenc Kollégium
6726 Szeged
Közép fasor 31-33.
E-mail: dombi at pollux.bibl.u-szeged.hu
Szeged, 2000. október 9.
Hegyi Ádám
------------------------------------------------------
További információk a(z) Mek-l levelezőlistáról