'Micimacko' szovegjavitas kezdese
Moldovan Istvan
istvan.moldovan at ELLA.HU
2000. Okt. 13., P, 12:31:41 CEST
> Megfelelo-e TAB-bal kezdeni a bekezdeseket?
>
> A forrasszovegben 5 szokoz van minden bekezdes, es minden parbeszed
> elott. Ezt probaltam helyettesiteni Tab-bal (ami 8 szokoznek felel
> meg nalam), de igy meg kicsit furan nez ki a szoveg...
>
> Egy reszlet:
>
> Különben is épp most ért le a lépcsõ aljára, és hajlandó
> nektek bemutatkozni:
Szerintem tul nagy. En a nyomtatott konyvet vennem elo, ahhoz
igazitanam, de most nincs a kozelemben egy Micimacko ;-)
Ha lecsereled, kerdes, milyen formatumban. Az ASCII valtozatban ?
Talan ott is biztosabb ha szokozt helyezel el, szukseg eseten
azok lecserelhetoek bekezdest-jelzo tag-ekre.
> Kivancsi vagyok ra, hogy a cimzettek megkapjak-e, ha nem, kerem
> jelezze'k nekem maganlevelben! (mindkettejuktol kaptam ma levelet
> valaszul a listara irt levelemre, ezt ezuton koszonom meg - mar
> kezdtem ketsegbeesni...).
Megkaptunk mindent, igyekszem is valaszolni ahogy tudok.
Udv
istvan
További információk a(z) Mek-l levelezőlistáról