'Micimacko' szovegjavitas kezdese

Lang Attila D. lad at RENTAHOST.NET
2000. Okt. 12., Cs, 18:34:51 CEST


> Elkezdtem javitani Milne: Micimacko cimu konyve't.

  A Micimacko kuckojat is? Az meg nincs meg egyaltalan a MEK-ben.

> Egy formai kerdes:
> Megfelelo-e TAB-bal kezdeni a bekezdeseket?

  Igen, ezt is lehet. En ket szokozt szoktam hasznalni; a Tab elonye,
hogy tetszes szerint ujraformazhato.

>         Különben is épp most ért le a lépcső aljára, és hajlandó
> nektek bemutatkozni:
>         -- Micimackó.
> Mi a velemenyetek?

  Fura, de alakithato.

> Maradjon igy, jo lesz, vagy legyen inkabb mondjuk 2 szokoz a bekezdes
> elejen? (ahogy a MEK ajanlasban szerepel - ha jol emlekszem...)

  Szerintem tetszesed szerint dontsd el.

La'ng Attila D. <lad at rentahost.net> <http://lad.rentahost.net>
Az elveszett becsuletet nehezebb visszaszerezni, mint az elveszett vagyont.



További információk a(z) Mek-l levelezőlistáról