Kedves Kollégák,<br><br>a tegnap könyvelhagyó napi felsorolásból sajnos kimaradtak a szabadszállási Petőfi Sándor Városi Könyvtár munkatársai. Természetesen nagyon köszönjük az ő munkájukat is, pláne, hogy <br>az előzetes beharangozásokkal (internet, plakátok, megyei lap, helyi lap)  sikerült elérniük, hogy  nemcsak ők, de az olvasók is veszítettek el könyveket. Külön öröm, hogy szinte mindegyik könyvre 
rátaláltak azóta, van olyan is, amelyiket már újra el is veszítettek. <br><br>Köszönettel,<br clear="all"><br>-- <br>Buzai Csaba<br>Justh Zsigmond Városi Könyvtár<br>Orosháza<br><a href="http://blog.justhvk.hu/" target="_blank">http://blog.justhvk.hu/</a><br>
<a href="mailto:csababuzai@gmail.com" target="_blank">csababuzai@gmail.com</a><br>
<br><br>