Kedves Kollégák,<br><br>a tegnap könyvelhagyó napi felsorolásból sajnos kimaradtak a szabadszállási Petőfi Sándor Városi Könyvtár munkatársai. Természetesen nagyon köszönjük az ő munkájukat is, pláne, hogy <br>az előzetes beharangozásokkal (internet, plakátok, megyei lap, helyi lap) sikerült elérniük, hogy nemcsak ők, de az olvasók is veszítettek el könyveket. Külön öröm, hogy szinte mindegyik könyvre
rátaláltak azóta, van olyan is, amelyiket már újra el is veszítettek. <br><br>Köszönettel,<br clear="all"><br>-- <br>Buzai Csaba<br>Justh Zsigmond Városi Könyvtár<br>Orosháza<br><a href="http://blog.justhvk.hu/" target="_blank">http://blog.justhvk.hu/</a><br>
<a href="mailto:csababuzai@gmail.com" target="_blank">csababuzai@gmail.com</a><br>
<br><br>