<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META content="text/html; charset=iso-8859-2" http-equiv=Content-Type>
<META name=GENERATOR content="MSHTML 8.00.6001.19019">
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY bgColor=#ffffff>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua">Kedves Emlékkonferenciát Szervező 
Kollégák! Kedves Rákóczi Mária!</FONT></DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV>Nógrádi Gábor emléke: Tanárom volt nekem is ugyanott, de több, mint tanár: 
ember volt. 1971. júniusa volt talán. Fiatal pár csecsemővel áll a KMK Múzeum 
utcai bejáratánál. Esik az eső. A kis család behúzódik a kapu alá. Horváth Tibor 
meglátja őket, s már viszi is be mindhármukat az irodájába, hogy ne ázzanak meg. 
Nem mindenkinek kellene meghalnia, ha mondhatok ilyen butaságot. Igaz, nem is 
mindenki hal meg.</DIV>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua"><A 
href="http://konyvtarostanar.klog.hu/2011/03/in-memoriam-dr-horvath-tibor/comment-page-1/#comment-16139">http://konyvtarostanar.klog.hu/2011/03/in-memoriam-dr-horvath-tibor/comment-page-1/#comment-16139</A> letöltve: 
2011-03-16.</FONT></DIV>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua">Itt találtam rá a fenti 
sorokra.</FONT></DIV>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua"></FONT> </DIV>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua">Üdvözlettel, 
jókívánsággal:</FONT></DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV>dr.univ.Drobinoha Angéla<BR>ny. főkönyvtáros<BR>2000 
Szentendre<BR>Rózsakert Ltp. 10. fsz.2.<BR><A 
href="mailto:adrobinoha@freemail.hu">adrobinoha@freemail.hu</A><BR>Sola fide, 
sola gratia!</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<BLOCKQUOTE 
style="BORDER-LEFT: #0000ff 2px solid; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-RIGHT: 0px; MARGIN-LEFT: 5px; MARGIN-RIGHT: 0px">
  <DIV style="FONT: 10pt arial">----- Original Message ----- </DIV>
  <DIV 
  style="FONT: 10pt arial; BACKGROUND: #e4e4e4; font-color: black"><B>From:</B> 
  <A title=rmaria60@t-online.hu href="mailto:rmaria60@t-online.hu">Borostyániné 
  Rákóczi Mária</A> </DIV>
  <DIV style="FONT: 10pt arial"><B>To:</B> <A title=katalist@listserv.niif.hu 
  href="mailto:katalist@listserv.niif.hu">katalist@listserv.niif.hu</A> </DIV>
  <DIV style="FONT: 10pt arial"><B>Sent:</B> Wednesday, March 16, 2011 12:11 
  PM</DIV>
  <DIV style="FONT: 10pt arial"><B>Subject:</B> [KATALIST] Horváth Tibor 
  Emlékkonferencia</DIV>
  <DIV><BR></DIV>
  <DIV><FONT size=2 face=Arial>Kedves Kollégák!</FONT></DIV>
  <DIV><FONT size=2 face=Arial></FONT> </DIV>
  <DIV><FONT size=2 face=Arial>Az Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum 
  tudományos emlékkonferenciát szervez dr.Horváth Tibor nyugalmazott főigazgató 
  munkássága előtti tisztelgésként.</FONT></DIV>
  <DIV><FONT size=2 face=Arial>A konferencia tervezett időpontja 2011. június 
  6.</FONT></DIV>
  <DIV><FONT size=2 face=Arial>A program szervezés alatt van, de részvételi 
  szándékukat már most jelezhetik a <A 
  href="mailto:titkarsag@opkm.hu">titkarsag@opkm.hu</A> címen.</FONT></DIV>
  <DIV><FONT size=2 face=Arial>A konferenciára mindenkit várunk, akik szerették 
  és tisztelték Tanár Urat.</FONT></DIV>
  <DIV><FONT size=2 face=Arial></FONT> </DIV>
  <DIV><FONT size=2 face=Arial>Szervezők: dr Varga Katalin, dr. Csík Tibor, 
  Borostyániné Rákóczi Mária</FONT></DIV>
  <P>
  <HR>

  <P></P>_______________________________________________<BR>Katalist mailing 
  list<BR>Katalist@listserv.niif.hu<BR>https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist<BR></BLOCKQUOTE></BODY></HTML>