<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META content="text/html; charset=iso-8859-2" http-equiv=Content-Type>
<META name=GENERATOR content="MSHTML 8.00.6001.19019">
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY bgColor=#ffffff>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua">Kedves Emlékkonferenciát Szervező
Kollégák! Kedves Rákóczi Mária!</FONT></DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV>Nógrádi Gábor emléke: Tanárom volt nekem is ugyanott, de több, mint tanár:
ember volt. 1971. júniusa volt talán. Fiatal pár csecsemővel áll a KMK Múzeum
utcai bejáratánál. Esik az eső. A kis család behúzódik a kapu alá. Horváth Tibor
meglátja őket, s már viszi is be mindhármukat az irodájába, hogy ne ázzanak meg.
Nem mindenkinek kellene meghalnia, ha mondhatok ilyen butaságot. Igaz, nem is
mindenki hal meg.</DIV>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua"><A
href="http://konyvtarostanar.klog.hu/2011/03/in-memoriam-dr-horvath-tibor/comment-page-1/#comment-16139">http://konyvtarostanar.klog.hu/2011/03/in-memoriam-dr-horvath-tibor/comment-page-1/#comment-16139</A> letöltve:
2011-03-16.</FONT></DIV>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua">Itt találtam rá a fenti
sorokra.</FONT></DIV>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua"></FONT> </DIV>
<DIV><FONT color=#0000ff face="Book Antiqua">Üdvözlettel,
jókívánsággal:</FONT></DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV>dr.univ.Drobinoha Angéla<BR>ny. főkönyvtáros<BR>2000
Szentendre<BR>Rózsakert Ltp. 10. fsz.2.<BR><A
href="mailto:adrobinoha@freemail.hu">adrobinoha@freemail.hu</A><BR>Sola fide,
sola gratia!</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV>
<BLOCKQUOTE
style="BORDER-LEFT: #0000ff 2px solid; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-RIGHT: 0px; MARGIN-LEFT: 5px; MARGIN-RIGHT: 0px">
<DIV style="FONT: 10pt arial">----- Original Message ----- </DIV>
<DIV
style="FONT: 10pt arial; BACKGROUND: #e4e4e4; font-color: black"><B>From:</B>
<A title=rmaria60@t-online.hu href="mailto:rmaria60@t-online.hu">Borostyániné
Rákóczi Mária</A> </DIV>
<DIV style="FONT: 10pt arial"><B>To:</B> <A title=katalist@listserv.niif.hu
href="mailto:katalist@listserv.niif.hu">katalist@listserv.niif.hu</A> </DIV>
<DIV style="FONT: 10pt arial"><B>Sent:</B> Wednesday, March 16, 2011 12:11
PM</DIV>
<DIV style="FONT: 10pt arial"><B>Subject:</B> [KATALIST] Horváth Tibor
Emlékkonferencia</DIV>
<DIV><BR></DIV>
<DIV><FONT size=2 face=Arial>Kedves Kollégák!</FONT></DIV>
<DIV><FONT size=2 face=Arial></FONT> </DIV>
<DIV><FONT size=2 face=Arial>Az Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum
tudományos emlékkonferenciát szervez dr.Horváth Tibor nyugalmazott főigazgató
munkássága előtti tisztelgésként.</FONT></DIV>
<DIV><FONT size=2 face=Arial>A konferencia tervezett időpontja 2011. június
6.</FONT></DIV>
<DIV><FONT size=2 face=Arial>A program szervezés alatt van, de részvételi
szándékukat már most jelezhetik a <A
href="mailto:titkarsag@opkm.hu">titkarsag@opkm.hu</A> címen.</FONT></DIV>
<DIV><FONT size=2 face=Arial>A konferenciára mindenkit várunk, akik szerették
és tisztelték Tanár Urat.</FONT></DIV>
<DIV><FONT size=2 face=Arial></FONT> </DIV>
<DIV><FONT size=2 face=Arial>Szervezők: dr Varga Katalin, dr. Csík Tibor,
Borostyániné Rákóczi Mária</FONT></DIV>
<P>
<HR>
<P></P>_______________________________________________<BR>Katalist mailing
list<BR>Katalist@listserv.niif.hu<BR>https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist<BR></BLOCKQUOTE></BODY></HTML>