<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=iso-8859-2">
<META content="MSHTML 6.00.6000.17095" name=GENERATOR>
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY bgColor=#ffffff>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Kedves Kollégák!</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Az Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum 
tudományos emlékkonferenciát szervez dr.Horváth Tibor nyugalmazott főigazgató 
munkássága előtti tisztelgésként.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>A konferencia tervezett időpontja 2011. június 
6.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>A program szervezés alatt van, de részvételi 
szándékukat már most jelezhetik a <A 
href="mailto:titkarsag@opkm.hu">titkarsag@opkm.hu</A> címen.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>A konferenciára mindenkit várunk, akik szerették és 
tisztelték Tanár Urat.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Szervezők: dr Varga Katalin, dr. Csík Tibor, 
Borostyániné Rákóczi Mária</FONT></DIV></BODY></HTML>