<div>Kedves Kollegák!</div>
<div> </div>
<div>Januárban szó esett a listán az Állambiztonsági </div>
<div>Szolgálatok Történeti Levéltára anyagainak sorsáról,</div>
<div>pontosabban a tervezett intézkedésekről, s akkor </div>
<div>erről egy vitaféle is indult. (Felmerült pl. a hiteles forrás</div>
<div>iránti igény, amire az MTI közleménye nem bizonyult</div>
<div>elég jónak.</div>
<div> </div>
<div>Véletlenül most rábukkantam a <em>hiteles forrás</em>ra, melyet</div>
<div>késve adok közre: </div>
<div><a href="http://www.kormany.hu/hu/kozigazgatasi-es-igazsagugyi-miniszterium/parlamenti-allamtitkarsag/hirek/megszunik-a-kenedi-bizottsag">http://www.kormany.hu/hu/kozigazgatasi-es-igazsagugyi-miniszterium/parlamenti-allamtitkarsag/hirek/megszunik-a-kenedi-bizottsag</a></div>
<div> </div>
<div>Itt olvasható, hogy "<font style="BACKGROUND-COLOR: #ffffff"><em>A kormány a 1283/2010. (XII.15.) kormányhatározatában</em></font></div>
<div><font style="BACKGROUND-COLOR: #ffffff"><em>felhívta a közigazgatási és igazságügyi minisztert, hogy 2011. november 30-ig</em></font></div>
<div><font style="BACKGROUND-COLOR: #ffffff"><em>dolgozzon ki és terjesszen a kormány elé törvénytervezetet az elmúlt rendszerben</em></font></div>
<div><font style="BACKGROUND-COLOR: #ffffff"><em>nem jogállami keretek között rögzített adatbázisokban lévő, egyes titkosszolgálati tevékenységgel összefüggő iratoknak a megfigyelt személyek részére történő visszaadásáról</em>."</font></div>
<div><font style="BACKGROUND-COLOR: #ffffff"></font> </div>
<div><font style="BACKGROUND-COLOR: #ffffff">Üdvözlettel</font></div>
<p>ML<br> </p>