<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=iso-8859-2">
<META content="MSHTML 6.00.2600.0" name=GENERATOR>
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY bgColor=#ffffff>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV style="FONT: 10pt arial"> </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>
<DIV><FONT face=Arial size=2>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Tisztelt Kollégák!</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Újra közeleg  június 23-a, a Múzeumok 
Éjszakája. Mellékeltem programunkat, amelyet portáljukra - ha egy mód 
van rá - szíveskedjenek feltenni.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Köszönettel:</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Roszbach Helga PR manager</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Országos Pedagógiai Könyvtár és 
Múzeum</FONT></DIV></FONT></DIV></FONT></DIV></BODY></HTML>