<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=iso-8859-2">
<META content="MSHTML 6.00.2800.1593" name=GENERATOR>
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY bgColor=#ffffff>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Tisztelt Kollégák!</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Az Országos Széchényi Könyvtár 2007. július 16-tól 
augusztus 20-ig zárva tart.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Ez idő alatt a Libinfo szolgáltatás csökkentett 
ügyeleti rendszerben működik, könyvtárközi kérést és MATARKA megrendelést 
nem fogadunk.</FONT></DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Üdvözlettel,</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Boros Gábor</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Osztályvezető-helyettes</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Olvasó- és Tájékoztató Szolgálat</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>OSZK</FONT> </DIV></BODY></HTML>