<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250">
<META content="MSHTML 6.00.2800.1593" name=GENERATOR>
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY bgColor=#ffffff>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Kedves Kollégák!</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Szükségem lenne a 2007.június 
1-jei Népszabadság egy példányára véglegesen.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Ha valaki nem őrzi meg a napilapokat, </FONT><FONT 
face=Arial size=2>kérem írja meg nekem, ha át tudná adni.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Üdv.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Teveli Jutka</FONT></DIV></BODY></HTML>